Subota, 06.07.2013

Hajduk napokon pao,Popovići u četvrfinalu turnira sela!!!!

Čilipi teško protiv Grudensburga,Gruda u povijesnoj utakmici prošla Dubravku...

POPOVIĆI – HAJDUK (2:0) 4:2 Pero Banac,Pero Opušić 3x.

Još jedna fantastična partija malonogometaša iz Popovića,dobili smo Hajduka koji nam je posljednjih godina zadavao jada i jada što na turniru sela što u ligi. Susret je otvorilo početno ispitivanje snaga nakon čega je Enkel poveo preko Pera Banca,fantastičnim pogotkom.Do poluvremena je Opušić povećao na 2:0. Tada je slijedio veliki pad u igri Popovića što je rezultiralo poravnanjemn rezultata,Srezović i Periša Klaić(a.g). Nakon niza propuštenih prika stvar u svoje ruke uzeo je Pero Opušić i velemajstorski savladao Ljubića za 3:2 i pitanje pobjednika bilo je riješeno. Bravo momci svi,izbornik je pogodio taktiku i odlično momčad spremio. Vdimo se u ponedjeljak!!!!!!!!!!!Susjede smo sredili i sad  u četvrfinalu čekamo pobjednika susreta Omladinac – Tajfuni.Ta  utakmica je na rasporedu u ponedjeljak u 21:00.

Čilipi-Grudensburg ;Utakmica sa puno tenzija,zasluženo slavlje ipak kvalitetnije i iskusnije ekipe Čilipa. Sokol Dubravka-Gruda; Kad si bolji 39min i kad ti protivnik izgleda tako nemoćno,vodiš dva razlike,i onda u minut i 35 sekundi do kraja primiš 3 gola i izgubiš utakmicu ne ostaje ništa nego čestitat Grudi na fantastičnom prolazu!Utakmica koja će svima koji su gledali ostati u sjećanju,nama nažalost po lošom,ali takav je sport,netko mora izgubiti. Inače utakmica je prošla u super fer i korektnoj igri.(I.P.)

Poznata su nam 3 četvrfinalista, večeras ćemo dobit još 3 i u nedjelju dva....