Konavoska kronika
Srijeda, 05.06.2013

Sinoć nije bilo sreće (znanja) i niti jedna konavoska ekipa nije u Mokošici uspjela ući u četvrtfinale. Konavle su vrlo slabo ušle u utakmicu sa Potezom dana i već na startu je bilo 1:4. Ipak sredinom drugog poluvremena vraćaju se u igru i izjednačavaju rezultat na 4:4 ali u ruletu penala nemaju sreće. Baldo Cicjelj je postigao sva 4 pogotka i sa 14 golova je vodeći strijelac turnira. Samba se do sredine drugog poluvremena odlično nosila sa Admiralom za kojeg igraju i neki igrači Squarea ali nakon što su izjednačili na 2:2 prepali su se uspjeha i izgubili sa 5:2. Ima vremena za njih. Slično je bilo i u utakmici Zelene menestre sa Pulsom. Slab početak pa lucidni Šmanjak i Astić za 2:2. U drugom poluvremenu je bilo prilika i akumulirani, ali na kraju visoki poraz 5:2. Večeras ostaju Čilipi da brane čast Konavala.