Konavoska kronika
Ponedjeljak, 07.11.2011

U nedjelju, 6. studenoga u Sportskoj dvorani u Gospinom polju održano je drugo Prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu. Organizator je bio Stolnoteniski savez Dubrovačko-neretvanske županije. Na turniru je nastupio i Konavljanin u muškom i ženskom kategoriji. Matej Butigan je osvojio 1.mjesto u kategoriji najmlađi kadeti,2.mjesto u kategoriji mlađi kadeti,dok je Lidija Vranješ(slika) pomela konkurenciju u svojoj kategoriji kadetkinja osvojivši prvo mjesto dok je u juniorskoj kategoriji izgubila u finalu od puno starije Barbare Vlahović sa 3:2 u setovima.Nesmijemo zaboravit ni Nikolu Rodića koji brani boje Libertasa koji je u svojoj konkurenciji osvojio (mlađi kadeti) 1.mjesto dok je u kategoriji kadeti osvojio broncu. Kad smo već kod stolnog tenisa,moramo spomenut i Miha Simovića koji igra prvu ligu za Libertasmarinkolor,ovaj vikend pobijedili su Donata sa 4:0 uz Mihovu pobjedu u pojedinačnom meču i u parovima(Zadrani se predali zbog ozljede igrača).