Konavoska kronika
Nedjelja, 30.10.2011

Enkel - Pridvorje (1:4)1:4. Prvo čestitke Pridvorju(lanjska slika) na zasluženoj pobjedi,fer i poštenoj borbi tijekom cijelog susreta. Pridvorje je utakmicu riješilo u 4 minuta i stalo,Enkel je imao dva lica jučer,prvo u prvom poluvremenu kad se igralo jako loše i drugo kad se igralo solidno sa malo boljim angažmanom i čvršćom igrom.Enkel nakon tri kola ima 11 primljenih zgoditaka što definitivno nije dobro,ovdje moramo pripomenut da smo dvije posljednje utakmice igrali bez prvog vratara što se možda i razlog ovako velikom broju golova. U napadu bez ideje,nikakve razrađene akcije i bez pravog napadača. Učinak u napadu je gol iz kornera i jučer solo akcija u kojoj su Pridvorjani sami sebi dali gol.!? Svi se skupa nadamo dolasku dva temeljna igrača za ovu ekipu sa kojima smo odradili mini pripreme i sa kojima ćemo sigurno pružat partije kakve smo naučili gledat od Enkelaša u proteklim godinama.Sljedeći protivnik je Bebi papa u subotu u 22:00. U ostali susretima Plat je bio bolji od Bebi pape sa 4:2, Ponta je nakon Enkela demolirala i Jadran konačan rezultat:9:3,Čilipi su slomili otpor Hajduka sa Radovčića tek sredinom drugog poluvremena kad je Stijepo Korić lucidnim potezom matirao Miha Mihaicu,do tada prvog čovjeka susreta,završilo je 2:0,Cavtat je pobijedio Dubu u derbiju kola 2:0,Ombla je u ljepotici večeri bila bolja od Zmaja 4:1,a za iznenađenje večeri pobrinula se ekipa TNT koja je sa 3:2 svladala favorizirane Dunave i tako upisala prve ovosezonske bodove. Opširnije o 3.kolu ŽMNL istok u utorak. Idemo na veliki nogomet: Konavljanin je na Grudi odigrao 4:4 sa Dinarom,utakmica puna preokreta (Konavljanin gubio 1:3) na kraju bez pobjedenika.Izdvajmo dva pogotka Stijepa Njire. U 4.ligi podskupini "C" danas na Grudi derbi Župa - Slaven u 14:30,a Croatia gostuje kod Gusara. Nama svakako najzanimljivi događaj današnjeg dana je susret na Lokvicama Enkel - SOŠK koji je na rasporedu u 14:30. Danas je krajnje vrijeme za jednu pravu nogometnu utakmicu na našem stadionu,utakmicu sa puno golova u mreži Stonjana i pravom igrom koja neće razočarat publiku kao zadnji put.Sretno crveni