Konavoska kronika
Subota, 09.07.2011

Sinoć je odigrana polufinalna večer u Ljutoj,u finalu 3. turnira Konavoskih sela igrat će ekipa JUGA I ČILIPA.Prvi na teren su izašli JUG-JASTOZI.Poluvrijeme završava s prednošću JUGA od 1:0,pa u nastavku JASTOZI igraju otvorenije ali ne uspijevaju doći do pogotka a igrači JUGA to koriste i utakmica završava 5:0.Drugo polufinale su odigrali ČILIP-DVD ČILIPI.Jako teška utakmica u kojoj je DVD čak dva puta vodio ali ČILIPI se vraćaju oba puta i na kraju završava 2:2.U lutriji penala,gdje su se jako dobro iskazali golmani,prolazi ekipa ČILIPA.Večeras nas u LJUTOJ očekuje: 20:30 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO DVD ČILIPI - JASTOZI, 21:30 KONAVLE - ŽUPA (DJECA DO 8 RAZREDA), 22:30 FINALE JUG - ČILIPI, 23:30 DODJELA MEDALJA I PEHARA, 00:00 VATROMET I ZATVARANJE TURNIRA UZ ZABAVU,