Konavoska kronika
Četvrtak, 24.09.2009

Konavljanin je poražen od Moslavine u Kutini 2:0 i od Poljuda nema ništa. Strugaeevac je iskoristio svoje iskustvo iz Eilipa i uoeene mane u igri Konavljanina materijalizirao. Nakon dva kornera za Konavljanin, Moslavina iz kontranapada poentira i na poluvrijeme domaai odlaze sa velikom prednosti. Konaeni nokaut dogodio se u 50. minuti kada Skaramuca pravi prekršaj izvan kaznenog prostora i zaslužuje crveni karton. Da Moslavina nije bila nepremostiva prepreka vidjelo se do kraja utakmice kada Konavljanin iako sa igraeem manje diktira tempo i stvara šanse ali rezultat ostaje nepromjenjen. Veeeras je u Gabrilima plenum klubova malog nogometa županijske lige skupina Konavle. Uz prošlogodišnjih dvanest klubova za ovu sezonu prijavljeno je još pet novih (Sokol, Enkel, Molunat, Gruda i Meaajac) pa je povjerenik lige Miao Katušia na velikim mukama. Hoae li liga brojiti 17 klubova a skupina Primorje, Pelješac 7 ili ae igrati 11 konavoskih klubova plus Plat a ostalih dvanaest u skupinu istok javljamo sutra.